در عرض ۵ ثانیه؛

حذف سریع پس زمینه عكس ها با هوش مصنوعی

حذف سریع پس زمینه عكس ها با هوش مصنوعی

وب كنفرانس: در خیلی از موارد افراد نیاز به نرم افزاری دارند كه بتواند به سرعت و بدون دردسر پس زمینه عكس ها را حذف كند و حالا هوش مصنوعی این مشكل را برطرف كرده است.به گزارش وب كنفرانس به نقل از ورج، تاكنون برای انجام چنین اموری از نرم افزارهایی مانند فوتوشاپ استفاده می شد، اما حالا می توانید با بازگشت به سایت remove.bg این كار را به صورت خودكار انجام دهید.
حذف پس زمینه عكس ها از راه سایت مورد اشاره تنها در عرض ۵ ثانیه انجام میگردد و فرایند این كار ۱۰۰ درصد خودكار است. خدمات مورد اشاره به بلاعوض نمایش میگردد و برای این كار یا باید عكسی را از حافظه كامپیوتر انتخاب و در سایت مورد اشاره آپلود كنید یا آدرس وب عكس مد نظر خودرا در آن وارد كنید.
سایت مورد اشاره برای این كار از هوش مصنوعی اختصاصی خود بهره برده و در نهایت فایل خروجی را با پسوند پی ان جی در اختیار شما قرار می دهد.
از جمله دیگر سایت هایی كه با استفاده از هوش مصنوعی خدمات ویرایش عكس سریع و خودكار نمایش می دهند می توان به deepart.io اشاره نمود كه عكس دریافتی را به یك اثر هنری مبدل می كند. سایت دیگر letsenhance.io است كه برای تغییر ابعاد عكس از الگوریتم هوش مصنوعی بهره می گیرد.

1397/10/14
15:41:58
5.0 / 5
4926
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری