بیست و یكمین شماره مجله فناوری مهر منتشر گردید

بیست و یكمین شماره مجله فناوری مهر منتشر گردید

وب كنفرانس: بیست و یكمین شماره مجله فناوری مهر در ۵ سرفصل مجزا شامل فناوری اطلاعات و ارتباطات، علم و دانش، فناوریهای نوین، فناوری خودرو و هوافضا منتشر گردید.


به گزارش وب كنفرانس به نقل از مهر، شماره ۲۱ مجله فناوری مهر در بخش فناوری اطلاعات در گزارشی با عنوان «وقتی فضای مجازی پوست می اندازد» به مبحث تغییر آینده اینترنت پرداخته و ابعاد مختلف این تغییر فناورانه را مورد بررسی قرار داده است.بررسی وضعیت نرخ گذاری بسته های اینترنت موبایل و حذف اشتراك تلفن ثابت از دیگر اخبار مهم این بخش است.در بخش علم و دانش گزارشی خواندنی درمورد گرمایش زمین دیده می گردد كه با عنوان «موج گرما به افراد بیشتری می رسد» در دسترس می باشد. در این بخش، اخبار جالبی همچون «امید به زندگی در مریخ بیشتر شد» و «احتمال پیدا شدن آب در سیاره مشتری»، گنجانده شده است.در بخش فناوریهای نوین، خبری با عنوان «امكان باروری بیماران سرطانی محقق می شود» همچون اخبار مهم می باشد. در همین حال این بخش به جایزه بین المللی رویان نگاهی ویژه دارد و از اعطای این جایزه به كاشف درمان بیماری پروانه ای خبر می دهد.
ارسال نمونه خون بند ناف به خارج از كشور، از دیگر اخبار مهم این بخش است.مجله فناوری مهر در بخش فناوری خودرو، از تولید و صادرات ردیاب خودروی ایرانی خبر می دهد. اخباری مانند هك خودروی تسلا در ۱۶ ثانیه و آینده حمل و نقل شهری در اختیار بنز، همچون اخبار خواندنی این بخش است.در بخش هوافضای این شماره از مجله فناوری مهر، رئیس سازمان فضایی ایران از قرار گرفتن ماهواره ۵۰۰ كیلویی ایران در مدار هزاركیلومتری زمین خبر می دهد.بهره برداری از اپراتور ماهواره مخابراتی، سهم فضا در تولید ناخالص داخلی و پایش خشكسالی با اطلاعات ماهواره ای از دیگر اخبار این بخش است.بیست و یكمین مجله فناوری مهر در ۶۷ صفحه انتشار یافته و از این لینك قابل دسترس است.

1397/08/21
20:30:48
5.0 / 5
4435
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری